Vážna dopravná nehoda medzi Žilinou a Terchovou.

Kategória: Správy Pridané 08.09.2013 Autor: Redakcia
Popisek
Vážna dopravná nehoda sa stala dňa 7.9.2013 okolo 17:30 hod. na ceste č 583 v smere zo Žiliny do Terchovej, na úrovni obce Varín.

Vodička osobného motorového vozidla Škoda Fabia z okresu Žilina odbočovala z hlavnej cesty doprava, za ňou jazdiaci vodič Oplu z okresu Dolný Kubín za touto vodičkou pribrzdil, no za ním jazdiaci vodič z okresu Žilina na Forde už dobrzdiť nestihol. V snahe vyhnúť sa nárazu stočil volant do protismeru, kde práve v ten moment prichádzal vodič z okresu Ilava na vozidle Škoda Fabia, následne došlo v plnej rýchlosti Fábie k čelnej zrážke a ešte aj k nárazu Fordu do zadnej časti Oplu.

Po náraze zostali vo vozidlách zakliesnené 2 osoby, ktoré jednotka HAZZ ZA z vozidla vyslobodila. Pri nehode utrpeli obaja vodiči veľmi vážne zranenia a boli prevezení do FNsP Žilina, spolu s nimi bola prevezená do nemocnice aj spolujazdkyňa z Fabie so stredne ťažkými zraneniami. Počas dokumetovania dopravnej nehody bola cesta uzavretá a polícia odkláňala dopravu cez obec Varín. Po odprataní vozidiel z komunikácie bola cesta opäť plne prejazdná asi o 19:50 hod.

Autor: Matej Kurinec


Hodnotenie: 3.7

Súvisiace články

Pridaj komentár

Meno:
Text:
Overovací reťazec:

Diskusia

Pridal: Matej24.09.2013 o 18:24  

http://www.youtube.com/watch?v=pTl2Yv_knms VIDEO K NEHODE

Facebook ikona Pridajte sa k nám!

Videá

Prečo sú pásy aj vzadu

Prečo sú pásy aj vzadu
Bezpečnostné pásy sú aj na o...

Evakuácia v podvesovej sieti - Hasiči Petržalka

Evakuácia v podvesovej sieti - Hasiči Petržalka
Modul leteckého hasenia západ Takti...

Zase hasičský song Bomberos

Zase hasičský song Bomberos
Z latinskej Ameriky...


webgrafika