Dobrovoľní hasiči vo Važci dostali zrepasovanú Tatru 148

Autor: Ministerstvo vnútra SR Publikované: 17.09.2018 o 00:00

Rezort vnútra pokračuje v postupnom zlepšovaní materiálno-technického vybavenia dobrovoľných hasičských zborov. Najnovším prírastkom vo výbave Dobrovoľného hasičského zboru v obci Važec v okrese Liptovský Mikuláš je zrepasovaná Tatra 148.

Hasičom ju v sobotu 15. septembra 2018 odovzdal štátny tajomník ministerstva vnútra SR Rudolf Urbanovič. „Teší ma, že ďalší aktívny zbor sa môže presvedčiť o starostlivosti rezortu vnútra o dobrovoľné hasičské zbory. Hasiči vo Važci nedávno dostali protipovodňový vozík, teraz je to zrepasovaná Tatra 148 a veľmi ich potešila informácia o tom, že uspeli v našej výzve na rekonštrukciu hasičských staníc v obciach," uviedol Rudolf Urbanovič.

Odovzdávanie Tatry

Dobrovoľný hasičský zbor vo Važci má približne 30 členov. „Je to mladý, nadšený kolektív, ktorý má srdce, obetavosť, nadšenie a odvahu. Je to pre nás splnený sen, že postupne v našej výbave pribudli dve vozidlá, dostali sme protipovodňový vozík a vďaka dotácií z ministerstva vnútra urobíme na hasičskej zbrojnici potrebné opravy. V mene našich občanov môžem len úprimne poďakovať za takúto pomoc," vyslovil sa starosta obce Milan Lištiak.

Odovzdávanie Tatry

Odovzdávanie Tatry

Pridaj komentár

Meno:
Text:
Overovací reťazec:
Facebook ikona Pridajte sa k nám!

Videá

Záchrana psa z ľadovej krihy

Záchrana psa z ľadovej krihy
Záchrana psa, ktorý uviazol na pl&aa...

Hasiči Bratislava - súťaž vo vyslobodzovaní DN

Hasiči Bratislava - súťaž vo vyslobodzovaní DN
Hasiči z  Bratislavy a súťaž vo vys...

DHZ Trstené Dorastenky na MSR Dubnica nad Váhom

DHZ Trstené Dorastenky na MSR Dubnica nad Váhom
Hasičky z Trsteného na majstrovstvá...


webgrafika