V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti

Autor: Ministerstvo vnútra SR Publikované: 15.03.2019 o 00:00

Dnes o desiatej hodine doobeda sa v ISTROPOLISE v Bratislave uskutočnil medzinárodný seminár s názvom Požiarna bezpečnosť. Seminár bol súčasťou  21. Medzinárodného veľtrhu zabezpečovacej techniky, informačnej bezpečnosti, požiarnej ochrany a záchranných systémov. Dnešný seminár slávnostne otvoril riaditeľ veľtrhu Vladislav Drgonec, slova sa ujal aj prezident Hasičského a záchranného zboru Alexander Nejedlý a prezident Slovenskej komory stavebných inžinier Vladimír Benko. Slávnostného otvorenia medzinárodného semináru sa zúčastnila aj riaditeľka odboru požiarnej prevencie Prezídia HaZZ Jana Morávková a riaditeľ Požiarnotechnického a expertízneho ústavu MV SR Štefan Galla.

Na medzinárodnom seminári vystúpili slovenskí a zahraniční odborníci, ktorí poslucháčom predniesli zaujímavé prednášky z oblasti požiarnej prevencie a bezpečnosti.

Veľtrh bol založený Ministerstvom vnútra SR v roku 1990 a koná sa v pravidelnom dvojročnom cykle. Snahou organizátorov je vytvoriť na Security Bratislava priestor na predstavenie ponuky aktuálnych noviniek techniky a služieb firiem pre oblasť bezpečnosti pre najbližšie dvojročné obdobie  a súčasne priestor pre stretnutie profesionálov pôsobiacich v oblasti bezpečnosti a prevencie. 

Zdroj: HaZZ
Foto: HaZZ

01 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti 02 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti 03 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti 04 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti
05 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti 06 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti 07 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti 08 - V rámci veľtrhu Security Bratislava 2019 sa uskutočnil medzinárodný seminár o požiarnej bezpečnosti

Pridaj komentár

Meno:
Text:
Overovací reťazec:
Facebook ikona Pridajte sa k nám!

Videá

Transort hasičov v  podvesnom strapci

Transort hasičov v podvesnom strapci
Požiar Výšná Boca - Modul le...

Život na stanici v USA

Život na stanici v USA
Manassas Volunteer Fire Company...

DHZ Kysucké Nové Mesto - Tréning

DHZ Kysucké Nové Mesto - Tréning
Suchý tréning dobrovoľných h...


webgrafika