Leteckí záchranári pripravili pre verejnosť Deň otvorených dverí

Pridané 21.05.2012 Autor: ATE
Popisek
Ako pracuje základňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby? Kto tvorí posádku vrtuľníka? Ako vyzerá jej činnosť počas dňa? Naživo vrtuľník, pilot, lekár i záchranár!

To všetko si môžete pozrieť zblízka už 2. júna 2012 od 9:00 do 15:00 na stanici Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby Krištof 02 v Banskej Bystrici.

Pozor! Keďže na staniciach VZZS sa pracuje 365 dní v roku, Deň otvorených dverí sa uskutoční v čase plnej prevádzky a pracovného nasadenia slúžiacej posádky.

Verejnosť bude preto môcť vstupovať do areálu stanice v polhodinových intervaloch, v menších skupinách a pod dohľadom odborného personálu. Všetkým záujemcom, ktorí si chcú svoju návštevu naplánovať na presný čas, odporúčame registráciu na webovej stránke lzs.ate.sk

Počas prehliadky základne VZZS čaká milé prekvapenie pre všetky deti, na špeciálne darčeky sa môžu tešiť aj držitelia Karty darcu Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE.

Stanicu Krištof 02 v Banskej Bystrici prevádzkuje spoločnosť AIR - TRANSPORT EUROPE, ktorá na Slovensku prevádzkuje spolu sedem základní Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Okrem Banskej Bystrice sú to tiež základne v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Žiline, Košiciach a tiež v sídle spoločnosti ATE - v Poprade.

http://lzs.ate.sk/den-otvorenych-dveri/registracia/

Fotografie k článku


Počet videní: 9081x / Hodnotenie: 3.6

Súvisiace články

Pridaj komentár

Meno:
Text:
Overovací reťazec: Overovací reťazec

Diskusia

Pridal: 01.11.2016 o 06:31  

na pády lietajúcich strojov

Facebook ikona Pridajte sa k nám!

Videá

Výcvik leteckých záchranárov hasičov

Výcvik leteckých záchranárov hasičov
Lietanie s vrtuľníkom príslu&scaron...

Pat a Mat za volantom

Pat a Mat za volantom
Mno treba dať dole nohu z brzdy......

Felix Holzmann - Správa o požiari

Felix Holzmann - Správa o požiari
Video: Félix Holzmann - Správa o po...


webgrafika